На чому заснований ваш авторитет? Тест дозволяє оцінити, чи є у вас схильності до підприємницької діяльності.

Як ви зазвичай (найчастіше) слухаєте співрозмовника? Відповідайте, будь ласка, ТАК чи НІ.

Ваш партнер викликає повне схвалення всіх знайомих. Він красивий, розумний, чарівний, і просто криниця всіляких достоїнств. Але Ви в його суспільстві відчуваєте себе нещасно і дратуєтеся через кожну дрібницю. А може бути, він просто - не Ваш тип?

Пройдіть тест і з'ясуйте це!

Є люди вельми розсудливі, вони люблять комфорт, перш ніж щось зробити, подумають не один раз. Інші мчаться по життю стрімголов: їм все дарма! Вони можуть ризикнути всім, навіть якщо успіх підприємства не гарантований. А до якої категорії належите ви?

За допомогою цього тесту Вам, можливо, вдасться дізнатися, чи буде Ваш любовний союз ідилічним, або вже насуваються перші грозові хмари?

Яку роль в Вашому житті відіграють гроші? Ви звикли все піддавати строгій оцінці: вартість одягу і парфюмерії Ваших колег і щомісячний дохід Вашого обранця? Або ж Ви не схильні ставити на чільне місце суто матеріальні проблеми?

За допомогою цього тесту ви зможете зрозуміти ревнивий ви людина!

Дайте відповідь "так" або "ні" на наступні питання.

Сумісні ви чи ні - цей тест допоможе вам з'ясувати це!

Подружжю завжди корисно більше знати про друзів свого обранця чи обраниці і що вони означають у його (або її) життя, а отже - в житті сім'ї. Побажаємо подружжю найкраще - мати загальне коло друзів.

Ви надійна людина? Або ж на Вас не завжди можна покластися, Ви кілька, як мовиться егоїстичні?

Відповідайте "ТАК" або "НІ" на затвердження.

Згідно популярному стереотипу, жінка - це істота повітряне, м'яке, вразливе, чуйне. Чоловік же - сильний, рішучий, розумний. Тим часом в житті буває по-різному, і з кожним днем ​​все важче і важче зустріти так званого "​​ справжнього чоловіка" або "стовідсоткову жінку".

Цей тест, сподіваємося, допоможе вам з'ясувати, чи є у вас здібності в області психології, здатності реально оцінювати людей, або ви нерідко "грішите" по відношенню до них.

Дайте відповідь "так" або "ні" на наступні питання.

Перевірте, встигаєте Ви крокувати в ногу з часом. Уявлення про життя змінюються, але якісь вічні цінності все ж залишаються. Ви не знаєте, як будувати відносини з колегами і близькими, значить, цей тест - для Вас.

Даний тест, який дозволяє оцінити особистісну тривожність, являє собою частину тесту MMPI (Міннесотський і багатовимірний особистісний перелік) у вигляді самостійної шкали тривожності. Пропонований тест адаптований Т.А.Немчіним.

Цей тест складений кілька років тому групою американських психологів і соціологів. Питання його зовсім прості, а результати, які ви отримаєте, достовірні. Ці результати складають цілу шкалу: починаючи з хворобливого песимізму і кінчаючи безмежним оптимізмом.

Накал страстей остался в далеком прошлом, и Ваш партнер уже не кажется Вам подарком судьбы. Может быть, пора остановиться и подумать, стоит ли продолжать отношения. Надеемся, наш тест поможет Вам сделать решающий шаг.

Нам редко удается взглянуть на себя "со стороны", а ведь у каждого существует излюбленная манера общения — то, что обычно называют стилем. Ваш стиль общения поможет определить данный тест.

Что заставляет вас отправляться в дальнюю дорогу? Те, кто в детстве "побывал" -в Индии, зачитываясь Киплингом, или вместе с героями Жюля Верна "совершил" кругосветное путешествие, не могут все время сидеть на одном месте. И, повзрослев, они стремятся соприкоснутся с опасностями, познать неизведанное, то, что много раз представляли в своем воображении.

З'ясуйте це за допомогою тесту!

Узнайте, рассеяный ли вы человек!

Необходимо определить формальную правильность того или иного логического умозаключения на основе определенного утверждения (или ряда утверждений). Реальная действительность не играет при этом никакой роли (это немного усложняет тест, поскольку содержание утверждений абсурдно, но логически безупречно). Учитывайте также то, что правильных ответов может вообще не быть!

Ваш брак — равноправный союз двух любящих сердец. Вас связывают и дружба, и общие цели. Вы много даете своей спутнице и обычно получаете то, чего ждете.

Большинство из нас в состоянии оценить степень своей активности и проявлять ее в соответствии с собственной оценкой. В то же время есть много людей, которые наделены природой большой активностью, но не реализуют ее и не знают о ее существовании!

Узнайте - все ли в порядке у вас с вашим душевным здоровьем?

Вы считаете, что фильм "Невезучие" - это про Вас, или что нет на целом свете второй такой умной и привлекательной дамы? Этот тест поможет Вам узнать, нет ли у Вас проблем с самооценкой.

На каждый из нескольких вопросов, которые мы вам предлагаем, есть три возможных ответа. Выберите один из них.

Существуют люди, для которых безвыходных положений не существует. Хитрец знает тысячу способов, чтобы добиться своего. А вы? Для того чтобы ответить на этот вопрос, вам нужно всего лишь ответить на вопросы нашего теста.

Чи зможете Ви поставити на карту все і ризикнути, або Ви віддаєте перевагу прорахувати наслідки своїх вчинків і діяти не поспішаючи і обережно.

Данный тест позволяет оценить ваше желание получить одобрение окружающих в отношении своих слов и поступков. Высокая мотивация одобрения свидетельствует о высокой потребности в общении и наоборот.

Хорошая ли вы жена для своего мужа? Определите это при помощи теста!

Узнать это еще лучше поможет тест, который мы вам предлагаем.

Чи можете Ви контролювати свої емоції, або емоції керують Вами? Як часто Вам доводиться пожинати неприємні наслідки проявів Вашого бурхливого темпераменту? З'ясуйте це

Ще один хороший привід для посмішки ... і навіть якщо ви об'їздили простори Інтернету вздовж і впоперек - обов'язково тестується, цей тест тим більше для вас!

Ваш брак — равноправный союз двух любящих сердец. Вас связывают и дружба, и общие цели. Вы много даете своей спутнице и обычно получаете то, чего ждете.

Столкнувшись с препятствиями, Вы бросаете вызов судьбе или стараетесь отсидеться в надежде, что гроза пройдет стороной. Этот тест поможет определить, способны ли жизненные неурядицы выбить Вас из колеи.

Узнайте, правильной ли вы придерживаетесь диеты при помощи этого теста.

Иногда жестокость и зависть могут очень больно ранить нас, и мы начинаем защищаться от этих проявлений людской черствости и неблагодарности. Но наша подозрительность и скептицизм могут оттолкнуть от нас даже самых близких людей.

Як високо ви цінуєте себе? Пройдіть цей тест щоб з'ясувати це!

Ви познайомилися з чоловіком. Як Ви себе ведете з ним? Ви будете ретельно вибудовувати Ваші стосунки або не дасте можливості їм розвинутися? Настала пора розібратися в собі і, бути може, що-небудь змінити.

Хтось не може обійтися без галасливої ​​компанії, інші ж тікають від людей за місто, на природу або закриваються в своїй квартирі, відключивши телефон.

Хто здатний легально заробляти мільйон? Віденська газета "Курір" опублікувала відповідний тест з 12 питань. Спробуйте відповісти на ці питання. Може бути, і у вас є здатність робити мільйони.

Стрессы, постоянные перегрузки часто называют "болезнью века". Многие из нас замечают, что становятся все более раздражительны, вспыльчивы, нервозны... Как же мы справляемся с повседневными раздражителями? Насколько нам удается овладеть собой в важный, критический момент? Хотя бы примерный ответ на этот вопрос, быть может, даст этот тест.

Люди открыто или подсознательно тоскуют по нежности, чувствуют потребность в ней, и им кажется, что сами они в состоянии одарить ею. С нежностью, однако, дело обстоит так, как с умом, — трудно самому оценить, сколько ее у тебя. Наш тест облегчит эту задачу.

Не завжди легко розібратися, в чому причина сімейних конфліктів. Спробуйте почати з себе і зрозуміти свій характер. Може бути, причина непорозумінь в вас. Запропонований тест дасть вам можливість дізнатися, ревниві ви.

Ви волієте стежити за домашнім вогнищем - чи пробивати свій шлях по кар'єрних сходах? З'ясуйте це, пройшовши цей тест.

Деякі люблять співати. Інші можуть цілими днями слухати музику. Такі люди зазвичай тонко відчувають все, що відбувається навколо. Простіше кажучи, вони люблять красу. Для них мистецтво - прикраса життя. А є люди, для яких область мистецтва - щось абсолютно непотрібне і даремне.

Уявіть, що перед Вами доля поставила вибір. Як Ви будете приймати рішення: зваживши всі "за" і "проти" або прислухавшись до голосу власної інтуїції?