Жінки, жінки... О, скільки в цьому слові!

Жінки, жінки... О, скільки в цьому слові!

15.03.2019 в 08:16 Новини сайту 725 0 liuda

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

6 березня…. Ранок… У фойє школи метушня, учнівське самоврядування чекає на жінок – працівників школи. Зранку учні приємно дивували жіночу половину школи – дарували їм вітальні листівки та квіти. Приємне здивування на обличчях та щира вдячність радувала дітей.

А після уроків учні школи радо чекали працівників школи у актовій залі. Святковий концерт, слова-вітання, вірші, гуморески, пісні та танцювальні постановки радували глядачів. Діти показали свої здібності, таланти, нахили. А хлопці показали себе справжніми чоловіками.

Концерт проходив у дружній теплій атмосфері, де всі почували себе, як одна сім’я. Цей день був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

Учні школи подарували чудовий концерт. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar