Сховища мудрості

Сховища мудрості

05.10.2021 в 15:21 Новини сайту 61 0 liudmila

Ще і слова такого не було «бібліотека», а зібрання книг вже існувало. З давніх – давен людина почала збирати книги. Багаті правителі вважали за свій обов’язок та честь мати при своїх палацах бібліотеки. Сьогодні кожна бібліотека – острівець духовності, а кожен бібліотекар – хранитель духовних скарбів. Великий французький письменник-гуманіст Антуан де Сент-Екзюпері писав: “Найбільша розкіш на світі – це розкіш людського спілкування”. Саме дефіцит доброти,зростаюче почуття самотності, невпевненості у завтрашньому дні вимушують йти до бібліотеки не лише за книгою, а й заради спілкування. Бібліотека нашого учбового закладу є не лише місцем де можна отримати потрібну інформацію а і осередком для відпочинку і розваг. Всеукраїнський день бібліотек ми відзначили цікавими заходами:

«Знайомство з бібліотекою» - 1 А клас знайомство із шкільним життям для наймолодших школярів продовжується. Бібліотека гостинно відкрила двері для першокласників, малеча познайомилась з різновидами книг та періодичних видань, правилами користування бібліотекою, поділились своїми враженнями від книг , які читали з батьками.

«Подорож в країну словників» - бібліотечне заняття для учнів другого класу пройшло в цікавому ігровому форматі, діти в процесі гри та відкритого спілкування отримали необхідну інформацію. Приємно було спостерігати за читачами, які з цікавістю та захопленням гортали сторінки книжок. Хочеться вірити, що зерно пізнання закладене на цих заходах дасть очікувані результати.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar