Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2013

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2013

02.11.2012 в 08:35 Новини сайту 1049 0 MSerega

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення тестування, відповідно до яких буде проведено основну сесію ЗНО-2013. Участь у пробному тестуванні є добровільною, а його результати не використовуватимуться для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання можуть бути особи, які впродовж листопада пройдуть процедуру реєстрації та здійснять оплату послуг регіональних центрів оцінювання. Вартість пробного ЗНО з одного предмета у 2013 році складає 89 грн. Реєстрація на пробне тестування триває з 1 до 30 листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для реєстрації своєї участі у пробному ЗНО учасник має відвідати сайт центру оцінювання якості освіти свого регіону та виконати необхідний алгоритм дій, що є необхідною умовою процесу реєстрації.

Підтвердженням факту реєстрації для участі у пробному ЗНО є квитанція про сплату вартості послуг, що необхідно здійснити після реєстрації. У березні 2013 року зареєстровані учасники зможуть роздрукувати запрошення (реєстраційну картку) для участі в пробному тестуванні. Учасники пробного ЗНО зможуть скласти тести протягом двох тестових днів - 23 та 30 березня 2013 року. Протягом одного дня учасник матиме можливість скласти тільки один тест за запропонованим переліком.

23 березня будуть проведені тестування з української мови і літератури, біології, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов: англійської, німецької, французької або іспанської. 30 березня абітурієнти матимуть можливість скласти пробне ЗНО з математики, історії України, хімії, географії, світової літератури. Інформацію про місце проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник зможе дізнатися у березні 2013 року.

Результати пробного тестування будуть самостійно визначені учасниками. З цією метою після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, учасники отримають інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами нарахування тестових балів.Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
(м. Київ, Київська область, Черкаська область, Чернігівська область)

Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Вінницька, Житомирська та Хмельницька області)

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Дніпропетровська та Запорізька області)

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти
(Донецька та Луганська області)

Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська та Тернопільська області)

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Львівська, Рівненська та Волинська області)

Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Одеська, Кіровоградська та Миколаївська області)

Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти
(АР Крим, м. Севастополь, Херсонська область)

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
(Харківська, Сумська та Полтавська області)

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar