Початок навчання

Початок навчання

03.09.2015 в 10:14 Новини сайту 1093 0 MSerega

Закінчилася тепла літня пора. І хоча ще сонечко світить по-літньому, та вже вересень постукав у шкільне вікно та привів до школи і посадив за парти тисячі хлопчиків та дівчаток. Для наймолодших – першокласників- відкрилася перша сторінка цікавої подорожі у Країні Знань, а для решти учнів розпочався черговий етап їхнього шкільного життя – новий навчальний рік.

Теплого першовересневого ранку зібралася вся шкільна родина Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Цього дня школа відсвяткувала День знань, якого чекали з нетерпінням всі: учні, вчителі, батьківська громада.

Директор школи Василь Григорович Бойко з привітною посмішкою й теплими словами привітав зі святом Першого дзвоника школярів, учителів, батьків, гостей, повідомив про минулорічні досягнення учнів, випускників і про те, що школа тримає планку першості. Так, у цьому році наш навчальний заклад посів І місце за результатами ЗНО з української мови в районі. Про випускників школи знають не лише у рідному селищі, а й далеко за його межами.

З вітальним словом до усіх присутніх на святковій лінійці звернувся Голова Районної ради Микола Миколайович Марфула та передав настанови й побажання усім учням школи.

Гостями свята були Віталій Михайлович Терещенко, представник Олександрівського лісгоспу, який вручив подарунки керівнику та членам шкільного лісництва.

Привітати учнівську родину із початком нового навчального року також завітали почесні гості – випускники школи 1985 року: Савеленко Олександр Олексійович та Ясиненко (Ратушна) Інна Володимирівна. За їх ініціативи разом з учнями та батьками 1 та 10 класів після урочистої лінійки було висаджено молоденькі туї для того, щоб тривав зв’язок різних поколінь – колишніх та майбутніх випускників школи.

Тож хочемо побажати всім у новому навчальному році міцного здоров’я, творчого натхнення, високих досягнень, а головне – мирного неба над головою та рідної української землі під ногами.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar