Перемога в обласному конкурсі

Перемога в обласному конкурсі

16.01.2021 в 18:26 Новини сайту 569 0 liudmila

На базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» 26 листопада 2020 року було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу комп’ютерних технологій «Ми – діти Галактики». Конкурс проводиться з метою популяризації знань про Всесвіт, підвищення інтересу до досягнень вітчизняної та світової космонавтики, стимулювання до вивчення природничих наук, до застосування новітніх комп’ютерних технологій, а також виявлення і розвитку творчих і технічних здібностей дітей та молоді.

Конкурс покликаний забезпечити підтримку обдарованої молоді, яка цікавиться науково-технічними проблемами дослідження Космосу, відтворює своє уявлення про Всесвіт комп’ютерними засобами.

Учень Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» Денис Голуб (вчитель Дахно Л.О.) виборов І місце в номінації «WEB-сайти» за роботу «Відірватись від Землі, або чи є життя на Місяці». На сайті представлені останні новини космосу, цікаві знімки та факти про життя на Місяці.

- Над темою роботи я розмірковував тривалий час. Хотілося дослідити та висвітлити на своєму сайті незвичайне явище або процес. Я обрав "місячну" тематику. Розпочалася кропітка робота – опрацювання теоретичного матеріалу, збір даних та публікація їх на веб ресурсі, - ділиться враженнями про конкурс Денис.

Вітаємо Дениса та бажаємо йому творчих злетів та нових перемог!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar