Насилля в сім’ї та школі: міф чи реальність?

Насилля в сім’ї та школі: міф чи реальність?

15.04.2015 в 08:09 Новини сайту 1010 0 Дахно_Л_О

З метою розширення знань про види насилля, загострення уваги на формах прояву насильства в сімї та школі, 03. 04.2015 року в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося позачергове методичне об’єднання класних керівників (семінар – практикум) на тему «Насилля в сім’ї та школі: міф чи реальність?»

Першою на МО виступила заступник директора з виховної роботи Пиптя С.П., яка ознайомила класних керівників із проблемами насилля в сім’ї та дитячому колективі, з нормативно-правовою базою України та міжнародними законодавчими актами.

Практичний психолог школи Чернявська Т.П. ознайомила із термінологією, видами насилля, формами прояву насилля, причинами, наслідками насилля та шляхи його подолання. Разом з класними керівниками було проведено тренінгові вправи, які дали можливість закріпити отримані знання.

,

Соціальний педагог школи Лебідь О.А. надала класним керівникам рекомендації щодо попередження насилля в сім’ї та учнівському середовищі та алгоритмами дій педагога в разі виявлення ознак насильницького поводження з дитиною.

,

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar