Міжнародний день толерантності.

Міжнародний день толерантності.

17.11.2021 в 08:45 Новини сайту 28 0 liudmila

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.

Толерантність – це повага до людської індивідуальності, визнання основоположних прав і свобод людини та громадянина, прийняття та правильне розуміння різноманіття культур та форм самовираження.

Принципи рівності та недискримінації закріплені в міжнародному та національному законодавстві, згідно з якими всі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах.

Забезпечення принципу рівності під час реалізації прав і свобод людини та громадянина є головним завданням у діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. В Олександрівській загальноосвітній школі I-III ступенів №1 , проводиться активна просвітницька робота, спрямована на подолання негативних стереотипів та формування толерантного ставлення до суспільства, а також вживаються заходи з метою запобігання та протидії дискримінації в українському суспільстві.

Здобувачі освіти 2-Б та 5-А класів , долучилися до Дня терпимості. Проводились розвивальні та тренінгові заняття спрямовані на толерантне відношення, повагу та взаєморозуміння один з одним.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar