Ми є нащадками славного Тараса

Ми є нащадками славного Тараса

11.03.2021 в 14:17 Новини сайту 167 0 liudmila

9 березня 2021 року все людство відзначало 207-у річницю від дня народження українського поета і художника, класика української літератури, мислителя Тараса Шевченка.

Кобзар – особистість, яка стала опорою для багатьох поколінь українців. При тому, що поет провів на Батьківщині всього близько 15 років життя, його вклад у формування національної ідентичності українців неможливо переоцінити. На щастя, ні буремні події за життя Шевченка, ні радянський режим не змогли знищити спадщину генія. І наш обов’язок дотримуватися настанови Кобзаря про боротьбу за незалежність. Адже сьогодні вони актуальні, як і два століття тому.

Вшановуючи пам’ять поета, в Олександрівській ЗШ I-III ступенів № 1 вчителями було проведено тематичні уроки «У душі народу словом заповітним він залишив глибокий слід» ( 9-11 кл.), « Ми є нащадками славного Тараса» (5-8кл.), організовано виставку творів « Тарас Шевченко живе і промовляє», проведено художні читання творів поета « Вічний, як народ», переглянуто документальний фільм « Невідомий Шевченко», з учнями 5-6 класів проведено інтелектуальну гру «Юні шевченкознавці».

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar