Магазин здоров'я

Магазин здоров'я

07.03.2014 в 11:20 Новини сайту 931 0 MrVoxa

Ми всі добре знаємо, що з приходом весни людський організм страждає від нестачі вітамінів, а відповідно і знижується працездатність, погіршується настрій. Як же запобігти цій ситуації?

А вихід знайшли учні 8-А класу разом з учителем хімії Майданник Оксаною Петрівною: вони відкрили ''магазин здоров'я''. На перервах кожен бажаючий міг завітати до магазину і безкоштовно придбати щось для покращення настрою.

Але це можна було зробити при певних умовах: якщо ви хочете придбати яблучко, необхідно виконати різні фізичні вправи, щоб отримати закладку із правилами здорового способу життя треба написати побажання здоров'я своїм друзям на ''Дошці здоров'я'', а щоб отримати вітамінку. необхідно сфотографуватися з волонтерами - помічниками здоров'я, щиро усміхнувшись.

А всім, хтозаходив до нашого магазину здоров'я, але не наваживсящось придбати, помічники здоров'я вручили пам'ятки про користь яблук та шкідливий вплив наркотиків та нікотину на організм людини.

Скільки позитивних емоцій отримав кожен, хто завітав до нашого ''Магазину щдоров'я''. Учні початкових класів навіть по декілька разів виконували фізичні вправи, а разом з тим забезпечували свій організм вітамінами з яблук.

Щирі посмішки, позитивні емоції, смачні яблука та корисні вітаміни - все це стало неодмінним атрибутом гарного дня.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar