Книгоманія-2016

Книгоманія-2016

25.03.2016 в 10:45 Події 882 0 MarynaBaldovska

Є вираз: "Скажи мені, з ким ти дружиш, і я скажу тобі, хто ти". З таким же правом можна сказати: "Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти".

Людина, яка любить і вміє читати, - щаслива людина. Навколо неї завжди багато-багато розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги.

Книги зустрічають нас у ранньому дитинстві і ведуть нас усе життя. Вони змушують нас працювати, без упину вдосконалюватись, щоб ми могли стати справжніми людьми.

В рамках тижня дитячого читання в нашій школі пройшов конкурс «Книгоманія-2016». Учасниками конкурсу стали учні 6-х класів: Савеленко В., Ярова А., Чернишова В., Щербина Р., Крештоп М., Алєксєєв С., Гудим Б., Василець А. Учасники отримали змогу перевірити знання художніх творів та авторів. Юні книголюби показали високі знання та ерудицію, уміння креативно мислити.

Перемогу в конкурсі отримав Щербина Ростислав учень 6-Б класу.

Мета таких змагань - активізація читацької участі у різноманітних літературно-творчих заходах та подіях бібліотечного життя, підвищення культури читання та ерудиції читачів, піднесення ролі читання.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar