Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки…

Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки…

19.02.2021 в 13:53 Новини сайту 225 0 liudmila

Ми вшановуємо пам‘ять героїв різних історичних подій: Битви під Крутами, Голодомору 1932-1933 рр.., Бабиного Яру. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни. У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Загиблих під час Революції Гідності назвали Небесною Сотнею. Вважають, що їхні душі потрапили до раю і з неба Сотня продовжує охороняти Україну. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні. На честь вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2021 року було проведено урок-реквієм на тему «Хто вмирає в боротьбі, у серцях живе навіки…». Учасники заходу ознайомились з перебігом Революції Гідності, у піснях та віршах згадали події на Майдані Незалежності в лютому 2014 року, переглянули відеоролики, під звуки метроному хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за світле майбутнє України. Учасники заходу закликали не забувати героїв, а також пам`ятати, за що боролися та полягли ці люди. Ведучі заходу нагадали присутнім про те, що кожен із загиблих мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, наголосили, що з події Революції Гідності почався новий етап розвитку Незалежної України.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Ще довго на очах учасників залишаться сльози, вони не дадуть пам’яті забути їх імена. Сьогодні ми згадали як це – коли болить, коли на твоїх очах, у прямому єфірі, там, на Майдані…

Ми щиро бажаємо усім мирного неба над головою та рідної землі під ногами!

Слава Україні!

Героям Слава!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar