І сум... І біль... 26 квітня

І сум... І біль... 26 квітня

26.04.2016 в 10:19 Події 1010 0 MarynaBaldovska

Чорнобильська трагедія належить до тих подій, справжнє значення яких для нашої нації й для людства ми, можливо, ще тільки починаємо осягати, адже, 30 років — занадто короткий термін, щоб суспільство усвідомило, як змінила ця катастрофа наше життя.

Учні 7 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 відвідали районну бібліотеку, де взяли участь в годині пам’яті «Полин-сльозою омивається душа». Провідний бібліотекар відділу обслуговування Валентина Бондар нагадала учням хроніку подій трагічної квітневої ночі 1986 року, згадала імена героїв, які ціною свого життя рятували світ від наслідків аварії.

Особливо присутніх зацікавила презентація «Поріс чорнобилем Чорнобиль», де демонструвалися відеоролики про Чорнобильську зону відчуження, кадри з аварії на ЧАЕС, музичні кліпи, присвячені цій страшній події. Бібліотекар читального залу Тамара Вовченко розповіла про наслідки аварії, про те, як гостинно прийняла Олександрівщина мешканців із забруднених територій.

Класний керівник 7 класу Коник Наталія Миколаївна наголосила, що 26 квітня є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму всіх людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з матеріалами виставки-попередження «Біль і крик душі – Чорнобиль». Ця виставка є даниною пам’яті всім, хто не дожив до наших днів, а також ліквідаторам, які зараз з нами.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar