Екскурсія до суду

Екскурсія до суду

21.12.2012 в 12:17 Новини сайту 1187 0 MrVoxa

18 грудня учні 10-11 класів Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 разом з вчителем правознавства Шпильовою Іриною Анатоліївною в рамках проведення тижня правових знань відвідали Олександрівський районний суд.

На уроках правознавства значна увага приділяється вивченню системи судової влади України, тепер ми мали змогу побачити, як працює ця установа зсередини.

Екскурсію коридорами правосуддя провела керівник апарату суду Івченко Алла Володимирівна. На запитання учнів змістовно відповідав голова Олександрівського районного суду Безуматов Михайло Вікторович. Він наголосив, що правомірна поведінка суспільства- основа стабільності у державі. Учні задавали питання, що стосувалися відповідальності неповнолітніх перед законом.

Найцікавішим було те, що нам дозволили бути присутніми на судовому процесі, де ми мали змогу спостерігати процедуру проведення засідання суду.

Ми щиро вдячні Безуматову М.В. та Івченко А.В. за цікаву та змістовну зустріч. Сподіваємося, що отримана інформація неодмінно буде корисною в подальшому житті. Ольга Дудникучениця 10 класуОлександрівської ЗШ №1.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar