Є така професія - Батьківщину захищати...

Є така професія - Батьківщину захищати...

07.12.2018 в 15:25 Новини сайту 709 0 liuda

Політичний, економічний, духовний розвиток будь-якої країни можливий лише за умови гарантування її державного суверенітету, політичної незалежності, збереження територіальної цілісності та недоторканності кордонів.

Гарантом національної безпеки України виступають боєздатні Збройні Сили.

Проголосивши 24 серпня 1991 року свою незалежність, Україна прагне жити в мирі та дружбі з усіма державами світу. Однак, не виключена можливість виникнення воєнних конфліктів, тому 6 грудня 1991 р. верховна Рада прийняла постанову про створення Збройних Сил. А з 1993 року цей день офіційно вважають Днем Збройних Сил України.

Це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками.

Це свято сильної, відкритої , безкорисної і непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою і ризиком. І разом з тим – це свято всіх нас, бо всі ми, українці, є причетними до наших збройних сил.

Адже всі ми не лише любимо Вітчизну, а й пишаємося нею, отже, вважаємо себе зобов’язаними її захищати.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може.

Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами.

У Конституції України сказано, що служба в Збройних силах України, захист Вітчизни, її незалежності та територіальної ціліснос¬ті - почесний обов'язок кожного молодого громадянина. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

Воїне, лицарю славний,

Ти зброю тримаєш в руках,

Щоб на нашу країну-державу

Злий не позарився враг.

Будь мужній і будь достойний

Ти слави своїх батьків,

Відважний вкраїнський воїне,

Нащадку славних козаків.

6 грудня в нашій школі пройшли святкові ранкові зустрічі, присвячені цій даті. Учні 1-4, 5-11 класів дізналися, що незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. Яскравим прикладом важливості армії для держави була Запорізька Січ.

Потім учні 10-11 класів продемонстрували навики стройової підготовки, уміння розбирати та збирати автомат Калашникова на швидкість, вправно одягати протигаз. Учні 1-4 класів також спробували і потренувалися правильно одягати протигаз.

Ми щиро вітаємо усіх чоловіків із Днем Збройних Сил України! Особливі вітання – для наших воїнів, які захищають нашу рідну Україну на сході нашої держави! Нехай Бог охороняє вас! Повертайтеся додому живими!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar