Добром забуте серце обігрійте... До Дня людей похилого віку та Дня ветерана

Добром забуте серце обігрійте... До Дня людей похилого віку та Дня ветерана

01.11.2021 в 12:28 Новини сайту 31 0 liudmila

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Наша увага і турбота необхідна цим людям кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до тих, хто своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

У нашій школі пройшли заходи щодо відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

З метою вшанування осіб похилого віку та ветеранів в 7 та 9 класах були проведені години толерантності «А я люблю життя своє, люблю, й дорожчає воно з літами...», "Добром забуте серце обігрійте" з переглядом презентації, "Мудрі і багаті літами". Школярі також розповіли про своїх бабусь та дідусів, про їх життєвий шлях, продемонстрували фотографії. Мета таких заходів - виховувати людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до людей похилого віку. Напередодні свята Дня працівників освіти школярі нашого закладу відвідали ветеранів педагогічної ниви та привітали їх зі святом.

Вшановуючи цей День, ми щиро дякуємо вам за любов і тепло і бажаємо вам, дорогі ветерани, миру, добра, міцного здоров’я, уваги від рідних і віри в краще життя!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar