Добрий і злий сірничок

Добрий і злий сірничок

10.11.2021 в 11:54 Новини сайту 42 0 liudmila

Найбільша цінність суспільства – людина, її життя та здоров’я. З року в рік збільшується кількість нещасних випадків, пожеж, які впливають на здоров’я людей, через недотримання правил пожежної безпеки. Пам’ятай! Вогонь стає ворогом, якщо з ним поводитись необережно. Наслідком неправильного і необережного поводження з вогнем є пожежі. Навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у нашій школі з 01.11. по 05.11.2021 року був проведений Тиждень протипожежної безпеки на тему: «Добрий і злий сірничок». У рамках Тижня було проведено цілий ряд цікавих та пізнавальних заходів: години спілкування, бесіди, вікторини, конкурси. Для учнів 1-5 класів було організовано онлайн-перегляд мультфільмів «Фокс і Трот поспішають на допомогу. Пожежа - серія 4», «Пожежа», «Протипожежна безпека» та документальних фільмів «Пожежники», «101 – служба порятунку», «Професія рятівник. Правила пожежної безпеки в лісі», «Пожежна безпека багатоповерхових житлових будинків» для учнів 6-11 класів. Для здобувачів освіти класними керівниками було проведено онлайн години спілкування «Криком вогню не загасиш», «Пожежна безпека» у формі інтерактивної гри, «Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати», «Причини виникнення пожеж», бесіди «Правила пожежної безпеки» у формі вікторини. Також здобувачі освіти взяли участь у онлайн-квест-грі «Погоня в лабіринті» на тему «Правила протипожежні». Учні 1 - 4 класів стали учасниками пізнавального заняття «Будьте з вогнем обережні. Вивчіть правила пожежні». Разом з вчителями молодші школярі розгадували загадки, вивчали прислів’я та приказки на протипожежну тематику, за допомогою малюнків пригадували та вивчали правила пожежної безпеки.

Заходи, які відбувалися протягом тижня, допомогли дітям отримати знання, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків. При пожежі не можна чекати і бути повільним чи байдужим. Тому, всім слід пам’ятати, що означає цифра «101» і негайно діяти.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar