До уваги учасників освітнього процесу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1!

До уваги учасників освітнього процесу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1!

27.09.2021 в 10:52 Новини сайту 322 0 liudmila

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236, від 29 червня 2021 р. №677 зі змінами (щодо особливостей функціонування навчальних закладів при «жовтому» рівні епідситуації та можливості відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти вакцинації) та рішення Державної комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.09.2021 року, доводимо до вашого відома, що наш навчальний заклад буде працювати в режимі дистанційного навчання.

Цього тижня працюємо в такому порядку:

1-3 уроки - асинхронний режим;

4-7 уроки – синхронний режим;

Виховні заходи відповідно до графіку роботи класного керівника.

Задля організації навчання учнів під час карантину заклад використовує асинхронне навчання - тип навчання, в процесі якого обмін інформацією та навчальним матеріалом між його учасниками - вчителями та учнями, відбувається не у реальному часі.

Учні 5-11 класів отримують завдання та тематичний матеріал з навчальних предметів згідно з встановленим розкладом через Google-диск офіційного сайту школи.


Завдання на період дистанційного навчання

Для синхронного навчання у нашому навчальному закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Усі здобувачі освіти заздалегідь будуть повідомленні про час та електронні ресурси для проведення онлайн-уроків.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar