День працівників освіти

День працівників освіти

08.10.2014 в 13:19 Новини сайту 1022 0 l_sobchenko

В народі кажуть "Немає України без калини", а жодної професії не буває без учителя. У кожної людини, хоч би хто овна не була, є вчитель. Великі вчені і визначні мислителі перш ніж стати вченими і мислителями, також були учнями своїх вчителів. Тому, серед усіх професійних свят День учителя, який відзначають у першу неділю жовтня, посідає одне із почесних місць.

3 жовтня 2014 року в приміщенні Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 було світково та гамірно. Учні заздалегідь готувалися до цього свята: разом із членами шкільного парламенту дітей власноручно виготовляли велику вітальну листівку та підготували святковий концерт.

А учні 11 класу напередодні привітали із професійним святом вчителів-пенсіонерів.
На урочистий концерт зібралися усі вчителі школи, запрошені вчителі-пенсіонери. розпочали свято ведучі теплими словами привітань та побажань.

Тут звучали і мелодійні пісні, і гуморески, піднесеного настрою додали запальні танці, які виконували юні артисти школи. На свято завітали Боги з олімпу, які розповіли про вчителів, якими вони опікувалися, та зачитали наказ для своїх підопічних у цей святковий день.

Гарний настрій супроводжував усіх ще довго після завершення свята.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar