8 Березня - Міжнародний жіночий день

8 Березня - Міжнародний жіночий день

04.03.2011 в 01:48 Події 1276 0 MSerega

Сьогодні в Олександрівській загальноосвітній школі № 1 учні вітають своїх наставників з Міжнародним жіночим днем - 8 березня. Учні дарують квіти, листівки та щирі слова привітання, які наповнюють серця вчителів радістю, веселим позитивним настроєм, після якого на душі стає тепліше, а на обличчі з'являється посмішка.

Міжнародний жіночий день (8 березня) є датою, яку відзначають жіночі групи в усьому світі. Вона відзначається і в Організації Об'єднаних Націй, а в багатьох країнах цей день є національним святом. Коли жінки, з усіх континентів, нерідко розділені національними кордонами або етнічними, мовними, культурними, економічними та політичними відмінностями, збираються разом, щоб відзначити цей день, вони мають можливість згадати про традицію, яка уособлює собою принаймні дев'ять десятиліть боротьби за рівність, справедливість, мир і розвиток.

Міжнародний жіночий день - це свято пересічних жінок, які стали творцями історії; своїм корінням він йде у багатовікову боротьбу жінок за участь в житті суспільства нарівні з чоловіками.

У Древній Греції Лісістрата заради припинення війни організувала сексуальну страйк проти чоловіків; під час Французької Революції паризькі жінки, які виступали за «свободу, рівність і братерство», організували марш на Версаль, щоб вимагати надання жінкам виборчого права. Ідея проведення Міжнародного жіночого дня вперше виникла на початку ХХ століття, коли промислово розвинений світ переживав період експансії і потрясінь, демографічного буму і появи радикальних ідеологій.

Від щирого серця, теплими словами пісні вітаю наші учні Дудник Оля та Черкас Євген

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar