6 грудня - День Збройних Сил України

6 грудня - День Збройних Сил України

05.12.2017 в 11:55 Новини сайту 684 0 alexinfo82

Напередодні Дня Збройних сил України в актовій залі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 відбулася зустріч учнів 5-10 класів із військовослужбовцем військової частини А0739 санітаром медичного пункту взводу матеріального забезпечення Тетяною Іванівною Савченко.

Тетяна Іванівна розповіла учням про військову частину, де перебувають зараз військовослужбовці, як несуть службу, а ще побажала майбутнім захисникам здоров’я, витримки та вручила буклети. Учні школи передали нашим захисникам масу привітань зі святом та теплі слова найкращих побажань: здоров’я, миру, спокою, родинного затишку, добробуту. Ми всі розуміємо, що саме від наших мужніх захисників, які служать в лавах Збройних Сил України залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу, її майбутнє.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують свій обов’язок. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною. Учні школи передали військовослужбовцям малюнки, в яких показали свою повагу до захисників та мрію на мирне майбутнє.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar