4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

4 травня – Міжнародний день протидії булінгу

07.05.2021 в 12:40 Новини сайту 219 0 liudmila

День протидії булінгу присвячений боротьбі з однією з найбільш поширених проблем, з якими доводиться зіштовхуватися учням, вчителям і батькам у всьому світі. Цькування з боку однолітків є однією з найбільш поширених проблем. Організація Об’єднаних Націй визнала епідемію залякування і цькування і в 2012 році оголосила 4 травня – U.N. Anti-Bullying Day. З цього часу кампанію боротьби з булінгом встигли підтримати 25 країн. Нещодавно до них приєдналася і Україна. Адже наша країна входить до 10-ти європейських країн з найвищим рівнем булінгу. Зважаючи на серйозність і масштаб проблеми, Україна почала робити рішучі кроки для її вирішення.

Акція « Синя стрічка» проходить у багатьох країнах світу і покликана попередити насильство над дітьми. Початок цієї традиції поклала історія, що сталася навесні 1989 року, коли мешканка Норфлок , Бонні Фіней дізналася про смерть свого чотирирічного онука Майкла, який загинув від жорстокого поводження в сім'ї. Те, що сталося настільки вразило її, що вона вирішила присвятити своє життя боротьбі з насильством над дітьми. Символом боротьби з жорстоким поводженням стала синя стрічка.

До цієї акції долучилися і здобувачі освіти Олександрівської ЗШ I-III ступенів №1.Практичним психологом та інспектором сектору превенції ,було проведено для учнів 10 класу, інформаційну хвилинку про різні форми й прояви насильства та способи уникнення конфліктних ситуацій, ознайомлювалися із навичками конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування між собою.

Для кращого візуального сприйняття акції учні підготували символічні сині стрічки. Вони створили символ боротьби з насильством : "Дерево надії- світ без насильства!» .

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar