Зустріч з випускником нашої школи

Зустріч з випускником нашої школи

18.03.2016 в 12:07 Події 779 0 MarynaBaldovska

16 березня 2016 року у 4 класі Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів відбулася зустріч з випускником нашої школи Нагірним Віталієм, який нещодавно закінчив навчання в Хмельницькій Національній академії Державної прикордонної служби ім. Б.Хмельницького.

Він став в цей нелегкий для нашої країни час офіцером прикордонної служби. Отримав військове звання лейтенант.

Слід відзначити, що золоті погони офіцера Віталій Нагірний отримав одним з перших серед випускників вищого військового закладу.

Молодий офіцер розповів дітям про роки навчання, про значимість прикордонників в житті країни. Учні з неприхованим захопленням слухали історії курсантського життя і незримо, особливо хлопчики, вбачали себе також в передніх лавах захисників Вітчизни. Більшість з них після цієї зустрічі зацікавились професією військового.

Найбільше сяяли гордістю очі молодшого брата Нагірного Олександра, який навчається у цьому класі. Для нього тепер брат став найбільшим прикладом для наслідування.

Класний керівник 4 класу Семеніченко Л.О. привітала молодого офіцера з закінченням військового закладу, подякувала за змістовну розповідь та за те, що він не забуває стежину до рідної школи.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar