Зустріч з майбутніми першокласниками

Зустріч з майбутніми першокласниками

15.12.2015 в 14:59 Події 663 0 MarynaBaldovska

15 грудня 2015 року наша школа з радістю зустрічала майбутніх першокласників. Учні четвертого класу разом зі своєю вчителькою Людмилою Олександрівною Семеніченко ретельно підготувались до цієї події. Діти співали пісні про школу, розповідали вірші, показували кумедні сценки.

Майбутні першокласники на якусь мить відчули себе справжніми школярами, виконуючи завдання Буратіно і Мальвіни. Глядачі були активними співучасниками на святі. Всі з задоволенням подорожували на «Веселому експресі» по школі. На святі панувала дружня та тепла атмосфера. Ми впевнені, що всі діти та батьки отримали від цієї зустрічі незабутні враження.

"Дорогі малята, сьогодні ви вперше переступили поріг нашої школи. Прихід до школи – це один з найщасливіших днів для дитини. Діти приходять сюди, щоб пізнати нове, навчитися читати, писати, рахувати, також бути хорошими людьми.

Зараз ви просто малята-дошкільнята, а 1 вересня станете справжніми учнями і на 11 років пов’яжете своє життя зі школою. З кожним роком будете пізнаватися все більше про природу, науку, мистецтво. Кожна людина, ким би вона у житті не стала, розпочинала свій шлях зі школи. Багато з ваших батьків теж закінчили нашу школу.

Навчання – це важка праця, яка потребує від дитини старання, відповідальності, наполегливості. Дорослі потурбувалися, щоб у школі вам було затишно, щоб ви не тільки навчалися, а могли й гратися, відпочивати."

Заступник директора з навчально – виховної роботи Прасол Л.О.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar