Жінці вклонімось знову!

Жінці вклонімось знову!

10.03.2017 в 20:22 Новини сайту 724 0 MSerega

З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято - 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

І ось нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. У цей день жінка - це перш за все чуйність, вона заполоняє повітря своєю шикарністю та витонченістю. Недарма жіночий день святкують саме на початку весни, адже жінка і є тим початком як життя, так і гармонійності, вишуканості.

Нашу школу цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 6 березня, члени шкільного парламенту дітей організували самоврядування у 1-7 класах, виготовили святкові листівки та привітали вчителів з цим чудовим святковим днем. Всі діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком для вчительського чарівного жіночого колективу став концерт. У ньому брали участь учні як старших, так і молодших класів.

Вони порадували своїм співом, запальними танцями, зворушливими віршами. Особливим було вітання від учнів 11 класу. Веселий святковий настрій створили сучасні естрадні співаки , ролі яких виконували майбутні випускники. Також 11-класнки підготували теплі слова привітань для своїх педагогів. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar