Засідання у Клубі громадського діалогу

Засідання у Клубі громадського діалогу

31.10.2016 в 23:35 Події 692 0 MSerega

25 жовтня 2016 року в опорном закладі КЗ «Олександрівське НВО №1» на засідання клубу громадського діалогу зібралися керівники філій Олександрівського НВО №1, їх заступники, голови профкомів, педагоги, які обговорили питання Концепції нової української школи та діяльності опрного закладу та філій.

В зв'язку з тим, що на даний час в повній мірі немає нормативно-правового забезпечення для діяльності новостворених навчальних закладів після реформування, учасники засідання обговорювали ряд ключових документів, які необхідні для роботи.

Обговорювалося Положення про філії, нормативні документи, які дають можливість створювати органи самоврядування в навчальному закладі, де працює майже 200 педагогів та технічних працівників й навчається 831 учень.

Використовуючи інтерактивні форми роботи – роботу в группах, учасники засідання визначали особливості надання освітніх послуг в опорному закладі та філіях.

Головними у роботі філії та надання нею освітніх послуг учасники засідання визначали: креативність учителя, його самоосвітню діяльність, дитиноцентризм, формування конкурентноспроможного учня.

Учасники, які працювали в групі по освітніх послугах в опорній школі визначили, що сучасний вчитель – ІКТ компетентна людина, який має постійно самовдосконалюватися.

В опорній школі має обов'язково запроваджене поглиблене вивчення предметів, широка профілізація старшої школи та використовувалася діагностика індивідуальних задатків ще з раннього шкільного віку.

Багато залишилось питань діяльності опорного закладу та філій, ще не повністю врегульованими. Але те, що визначене головне завдання, над яким працює нововстворений заклад – це рівний доступ до якісної світи.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar