Запобігти. Врятувати. Допомогти

Запобігти. Врятувати. Допомогти

30.03.2016 в 10:43 Події 1068 0 MarynaBaldovska

З 28 березня по 1 квітня 2016 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проходить тиждень безпеки життєдіяльності та ЦЗ на тему: « Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати». В рамках тижня 29 березня 2016 року представниками Олександрівської ДСНС була проведена акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Рятівники продемонстрували школярам, як обладнано рятівний автомобіль. Учні 5-6 класів мали змогу потренуватися в одяганні протигаза на швидкість, взяли участь у естафеті «Хто швидше одягне спецодяг».

Цікаво було спостерігати, як п’ятикласники та шестикласники змагалися у майстерності та швидкості одягання спецодягу для рятувальників. Активними у проведенні конкурсів були не тільки хлопчики, а й дівчатка.

Також учні 1-9 класів підготували цікаві та змістовні малюнки та взяли участь у конкурсі творчих робіт. Найактивнішими були учні 1 та 2 класу. А переможцями конкурсу малюнків стали: Сопрун Крістіна (2 клас), Тищенко Вікторія (4 клас), Савенко Каріна ( 5 клас), Яцина Надія (9 клас).

Діти із захопленням взяли участь в акції, ставили запитання працівникам пожежної частини та зробили багато фотографій на згадку про захід, а дехто з них уже подумки уявив себе майбутнім рятувальником. По закінченню акції учні подякували представникам МНС за влаштовану зустріч.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar