Заняття

Заняття "Про підвищені заходи безпеки"

27.02.2015 в 11:36 Новини сайту 483 0 Дахно_Л_О

У зв’язку із встановленням у Кіровоградській області  режиму підвищеної готовності, відповідно до листа відділу освіти Олександрівської  РДА від 11.02.2015 року та наказу по школі 26 лютого в Олександрійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з учнями 9-11 класів було проведено заняття «Про підвищені заходи безпеки» .

Директор школи Василь Григорович Бойко ознайомив учнів із підготовкою сховища школи до надзвичайних ситуацій та режиму підвищеної готовності. Учні переглянули навчальний фільм «Варто знати кожному», де познайомилися із правилами поведінки у надзвичайних ситуаціях. Також заступник директора із виховної роботи Пиптя Світлана Петрівна ознайомила старшокласників  із «Пам’яткою дій населення в екстремальних умовах та в надзвичайних ситуаціях».

,

,

Лікар Центральної районної лікарні Марунчак Володимир Іванович провів  практичне заняття із старшокласниками по наданню першої медичної допомоги. Лікар розповів про види ран, які бувають кровотечі та яку першу допомогу необхідно надати потерпілому. Учні 9-11 класів практично побачили, як необхідно накладати джгут, правильно накладати повязки, шини при різних видах переломів.

,

,

Таке заняття допомогло старшокласникам поповнити свої знання про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar