Заходи пришкільного табору

Заходи пришкільного табору "Джерельце"

06.06.2016 в 20:04 Новини сайту 799 0 sashkautyuzhova03

Сонячним промінчиком прилетіло до нас літо. І веселі дитячі голосочки наповнили радісним щебетом пришкільний табір «Джерельце» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

При складанні плану роботу табору враховувалися уподобання дітей, можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор, розваг, вільному виборі занять по інтересам. Кожний день перебування дітей у таборі наповнений новими справами, зустрічами і розвагами.

З початку роботи табору було проведено для школярів багато цікавих та змістовних заходів: ігри патріотів «Козацькі забави», спортивні змагання «Веселі старти», інтелектуальні ігри «Розумники і розумниці», бліц-турнір «Подорож країною іноземної мови», екскурсії до Олександрівського краєзнавчого музею, під час яких учні проявили всі свої таланти та здібності, дізналися багато цікавого та пізнавального про рідний край, його історію та природу.

Це лише невеличка частинка з життя табору «Джерельце», кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar