Захист людини в надзвичайних ситуаціях

Захист людини в надзвичайних ситуаціях

17.10.2014 в 11:56 Новини сайту 915 0 l_sobchenko

В рамках тижня безпеки життєдіяльності "Захист людини в надзвичайних ситуаціях" в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 був виданий наказ та затверджено план, згідно якого було проведено цілий ряд заходів. 

Медичною сестрою школи було проведено заняття по наданню першої медичної допомоги. Вчитель предмету "Захист Вітчизни" прові заняття, де учні вчилися користуватися індивідуальними засобами захисту (протигазами). 

16 жовтня 2014 року був проведений єдиний день ЦЗ, який розпочався загальношкільною лінійкою "Надзвичайні ситуації та правила поведінки в разі їх виникнення". Впрдовж дня було проведено конкурси на знання правил: БЖ, надання першої медичної допомоги, пожежної безпеки, користування засобами індивідуального захисту, конкурс плакатів. Всі учні показали добрі знання з даних дисциплін.

Цього ж дня о 13 годині школа відпрацьовувала дію по сигналах оповіщення і провела евакуацію якісно і вчасно. Також учні мали можливість переглянути відеофільми про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях та ознайомилися з системою роботи бомбосховища.

 

В п'ятницю на загальношкільній лінійці було проведено підсумки тижня, оголошено переможців та призерів конкурсів.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar