Вшанування пам'яті Небесної Сотні

Вшанування пам'яті Небесної Сотні

20.02.2015 в 11:32 Новини сайту 529 0 Дахно_Л_О

20 лютого Україна відзначає День пам’яті Небесної Сотні. Сьогодні ми згадуємо тих, хто віддав своє життя за нову європейську Україну.

20 лютого в актовому залі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 зібралися вчителі та учні 5-11 класів на урок-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті Небесної Сотні «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

Відкрив урок-реквієм директор школи Василь Григорович Бойко, який наголосив, що ми усі є свідками трагічних подій в Україні. І рік тому, на Майдані Незалежності  найкращі патріоти України віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави. Із хвилюванням у серці та зі сльозами на очах  усі присутні у залі слухали проникливі слова ведучих, поетичні рядки про героїв Небесної сотні.


,

,

,

Нікого не залишила байдужим стара лемківська пісня  «Гей, пливе кача», яка стала Гімном Майдану та символом героїв Небесної Сотні. Запаливши свічки, вчителі та учня згадали усіх полеглих на барикадах майдану, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

,

,

,

Кожен з нас зараз глибше сприймає та розуміє такі поняття, як патріотизм, любов до Батьківщини, адже в нас є приклад Героїв Небесної Сотні, вони стали нашими янголами-охоронцями і з небес захищають нас. Ми віримо, що вони віддали свої життя недаремно. Україна переможе, адже історія свідчить, що завжди перемагає той, хто захищає свою Батьківщину.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar