Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства

04.12.2020 в 15:04 Новини сайту 165 0 liudmila

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

До акції також залучились і здобувачі освіти та педагоги.

Олександрівської ЗШ I-III ступенів №1.Соціально-психологічною службою, було проведено акцію серед учнів 10 класу ,з захисту прав жінок. Метою стало висвітлення проблем з гендерної нерівності. Проведено тренінгові заняття з учнями початкових класів «Долоньки для любові». Мета :профілактика насилля в сім’ї, та жорстокого поводження з дітьми.

Серед учнів 7-11 класів проведено тренінгові заняття та брейнстромінги з ознайомлення з прав дітей, та толерантному відношенні до інших.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar