Вручення сертифікатів ЗНО

Вручення сертифікатів ЗНО

29.02.2016 в 11:30 Події 506 0 MarynaBaldovska

Сьогодні, 29 лютого 2016 року, директор школи Бойко Василь Григорович вручив індивідуальні пакети, які надіслав Одеський регіональний центр з сертифікатом зовнішнього незалежного оцінювання.

Це свідчить про те, що одинадцятикласники нашої школи уже на фінішній прямій на шляху до здачі ЗНО. Нагадуємо, що зовнішнє незалежне оцінювання - це стандартизоване тестування, проходження якого є обов'язковим для всіх випускників українських шкіл, які бажають вступати до вищих навчальних закладів України.

В Україні практика тестування абітурієнтів з'явилася відносно нещодавно, хоча підготовка до його впровадження велася багато років. Головна мета введення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні - це забезпечення об'єктивності при оцінці знань випускників, створення умов, за яких визначати можливість вступу до ВУЗу зможе рівень знань абітурієнта.

Адже при зовнішньому незалежному оцінюванні відповіді випускника перевіряє не його шкільний учитель, що в силу тих або інших причин (особистої симпатії, родинних зв'язків і т.д.) може бути необ'єктивним, а незалежний екзаменатор, що не зв'язаний ні зі школою, ні з ВУЗом.

В цілому зовнішнє незалежне оцінювання проходить під контролем державного органа - Українського центра оцінювання якості освіти. Крім того, розвитку системи зовнішнього незалежного оцінювання в Україні сприяють ряд громадських організацій, як українських так і міжнародних.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar