Тиждень знань пожежної безпеки

Тиждень знань пожежної безпеки

12.11.2014 в 13:41 Новини сайту 2186 0 l_sobchenko

З метою популяризації знань правил пожежної безпеки, розвитку умінь, навичок обережної поведінки з вогнем та вогненебезпечними речовинами, виховання бережливого ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих та згідно плану роботи школи з 10.11.2014 по 14.11.2014 в Олекасндрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проходить тиждень знань пожежної безпеки на тему: "Вогнище - це романтично, проте дуже небезпечно".

Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою на тему тижня, на якій учні пригадали правила поведінки під час пожежі, основні засоби пожежогасіння.

Учні 1-2 класів взяли участьу ігровому занятті "Це потрібно знати, щоб біді не бувати", 3-4 класів - у тренінговому занятті "Як чинити під час пожежі", де молодші школярі вчилися правилам пожежної та протипожежної безпеки, засвоїли причини, умови виникнення пожеж та правила поводження під час пожеж, вивчили характерні ознаки вогню та його роль у житті людини.

Учні 9-10 класів стали учасниками інтелектуальної гри "Брейн-ринг", під час якої перевірили та удосконалили свої знання з протипожежної безпеки та правил поводження під час надзвичайних ситуацій, розширили свої знання з історії розвитку пожежної справи.

Учні 5-Б класу(класний керівник Майданник О.П.), виготовили буклет "101 попереджає", за допомогою якого пропагували правила пожежної безпеки.

Учні 9-Б класу (класний керівник Рябко Н.М.) підготували презентацію "Про правила пожежної безпеки".

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar