Вітаємо з перемогою у конкурсі

Вітаємо з перемогою у конкурсі "Учитель року-2016"!

04.12.2015 в 09:41 Новини сайту 889 0 MarynaBaldovska

Вітаємо з перемогою у конкурсі "Учитель року-2016"!

3 грудня 2015 року в актовому залі Олександрівського НВК №2 відбулося урочисте підведення підсумків ІІ (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2016». На якому, в номінації «Англійська мова», посіла ІІІ місце вчителька нашої школи

Микитчук Оксана Олександрівна

Микитчук О.О. – не просто педагог, вчитель з ласки Божої, а й прекрасна людина, вірний товариш і щирий колега. Люблять її учні і вона їх любить, з теплотою відноситься до своїх колег. Ще одна риса властива Оксані Олександрівні – вміння бути сучасною. Вона постійно поглиблює свої знання, стежить за новинками літератури, використовує передову методику навчання та виховання підростаючого покоління.

Педагогічний та учнівський колективи Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 щиро вітають Оксану Олександрівну з перемогою у конкурсі!

Шановна Оксано Олександрівно, нехай ніколи не зраджують Вам душевні сили, не вичерпуються запаси Вашого здоров’я, оптимізму, натхнення і професіоналізму.

Ми раді Вашому успіхові у цьому конкурсі, бажаємо, хай успіх і надалі супроводжує Вас у педагогічній праці та особистому житті.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Прасол Л. О.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar