Виставка родинних ремесел

Виставка родинних ремесел

29.09.2017 в 13:51 Новини сайту 897 0 liuda

28 вересня 2017 року в нашій школі пройшла виставка народних ремесел. Всі учні та вчителі школи презентували родинні реліквії, що передаються від покоління до покоління вже багато десятків років. На виставці можна було побачити вишиті рушники, сорочки, подушки, вироби із соломи та лози, картини, написані дідусями та бабусями наших учнів, в'язані вироби, іграшки та інші експонати.

Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружних і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і наш клас, і наша школа, і весь народ український. Родина до родини – народ. А щоб нашому українському роду не було переводу, потрібно берегти його, шанувати.

Ми шануємо традиції та звичаї свого народу, своєї родини. Тому 28 вересня 2017 року в нашій школі пройшла виставка народних ремесел. Всі учні та вчителі школи презентували родинні реліквії, що передаються від покоління до покоління вже багато десятків років. На виставці можна було побачити вишиті рушники, сорочки, подушки, вироби із соломи та лози, картини, написані дідусями та бабусями наших учнів, в'язані вироби, іграшки та інші експонати.

Завдяки такому заходу, ми змогли доторкнутися до історії кожної родини, відчути її душу, енергетику та отримати позитивний емоційний заряд, який допоможе нам зберегти та передати майбутнім поколінням невичерпне багатство родинних традицій.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar