Виховуємо патріотів

Виховуємо патріотів

24.12.2014 в 13:50 Новини сайту 603 0 l_sobchenko

Сучасне життя вносить свої корективи у виховний процес. Пріоритетним напрямком у вихованні підростаючого покоління є виховання патріотичних почуттів: любові до рідного краю, Батьківщини, поваги до історичного минулого нашої держави, поваги до батьків, сімейних цінностей. Тому в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 було проведено цілий ряд заходів патріотичного спрямування. Учні 1 класу разом з класним керівником Тимко А.А. та батьками стали учасниками свята "Шануй батька й неньку - буде тобі гарненько": першокласники зустріли батьків хлібом і сіллю, учні читали вірші, виконували пісні про Україну, про родину, а батьки брали участь у різноманітних завданнях. Тата перевтілювалися у козаків, проходили різноманітні цікаві випробування, перевіряли свою міцність, спритність, дотепність, рятували мам з полону. Подолавши всі перешкоди, закінчили свято словами "Козацькому роду нема переводу"

Свято згуртувало різні покоління: дідусів, бабусів, батьків та дітей. і кожен, хто був присутнім на святі, ще раз переконався у тому, що міцна, дружна сім'я - це запорука щасливого майбутнього дітей, а діти - майбутнє нашої держави.

Учні 5-А та 5-Б класів разом з класними керівниками Бондаренко О.В. та Майданник О.П. стали учасниками конкурсних програм "Нумо, хлопці!" та "Лицарський турнір". Учасники свята - хлопчики та їх тата, змагалися в уміннях заплітати косу, дотепності під час вікторини, розгадуванні загадок, умінні говорити скоромовки, компліменти дівчатам та мамам, згадували, хто такі лицарі, які вони були мужні, уміли захищати свою Батьківщину, були кмітливими та винахідливими.

Тут звучали і пісні, і вірші, а в кінці свята кожному хлопчикові було присвоєно звання "Справжній лицар".

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar