Відпочинок в таборі

Відпочинок в таборі

15.06.2015 в 10:01 Новини сайту 793 0 Дахно_Л_О

Сонячним промінчиком прилетіло до нас літо.І веселі дитячі голосочкинаповнили радісним щебетом пришкільний табір «Джерельце» Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. При складанні плану роботу табору враховувалися уподобання дітей, можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистих інтересів у процесі ігор, розваг, вільному виборі занять по інтересам.

Кожний день перебуваннядітейутаборінаповненийновими справами, зустрічами і розвагами.

Сьогодні у нас незвичайний деньок: у казку сьогодні ми зробимо крок. І з казкою ми вже стрічались не раз, і знову вона завітає до нас.

В казках є завжди перешкоди, та знаєм: для творчих дітей їх ніколи немає.

10 червня у таборі пройшов казковий день . Це свято, якого немає в жодному календарі, проте всі діти люблять казки.До свята «День казки»кожен загін готувався заздалегідь – підбиралися казки для інсценізації, готувалися костюми, проводилися репетиції. Загін «Капітошки» показував казку «Колосок». Кожен маленький актор на сцені досконало знав свою роль, демонструючи таланти. Загін «Казка» демонстрував українську народну казку «Семеро козенят».Талановита гра юних акторів викликала велике захоплення у глядачів. Завдяки різним сценічним картинам глядачі були приємно здивовані.

Окрім перегляду казок у таборі проходила казкова вікторина.Діти подорожували казками, згадували казкових героїв, відгадували загадки. Це лише невеличка частинка з життя табору «Джерельце», кожен день якого – це сюрприз, що залишає по собі найкращі спогади про літо.

12 червня вихованці табору «Джерельце» перетворилися на майстрів, бо цього дня у таборі проходив День майстрів.

Сьогодні відкрили двері творчі майстерні, де всі учасники могли показати свої таланти у виготовленні різних виробів, створенні малюнків.

А на завершення дня таборяни мали можливість взяти участь у незвичайному дійстві – конкурс малюнків на асфальті «Акваарт». За допомогою води діти малювали незвичайні малюнки. Хоч нічого складного в цьому виді діяльності немає, але це було цікаво, видовищно і незвичайно. Дітям дуже сподобалося виконувати такі оригінальні малюнки, тому і вражень після цього дня залишилося у дітей дуже багато.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar