Вчимося і виховуємося

Вчимося і виховуємося

18.09.2013 в 10:57 Події 833 0 MrVoxa

Учитель проходить шлях від новачка до майстра, у якого виробляються свої пройоми і методи роботи. Справжня творчість не можлива без пошуку, без опори на краще, на вже усталені традиції. Підгрунтям для педагогічного колективу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів є творча спадщина нашого земляка В.О Сухомлинського.

Видатний педагог говорив "Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою" Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний. У ці вересневі дні XXІ ст. ми відзначаємо 95 річчя з дня його народження.

В рамках відзначення цієї дати в школі проводяться уроки мислення серед природи, бібліотечні уроки, уроки з використанням спадщини В.О.Сухомлинського, читацькі конференції за творами видатного педагога, уроки позакласного читання, написання творчих робіт, проведення круглих столів, дискусій, зустрічей.

Кінцевим результатом є виховання духовності кожної особистості, розвиток її творчих здібностей. Л. Прасол, заступник директора з навчально виховної роботи.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar