«В.О.Сухомлинський – Просвітитель, Добротворець, Гуманіст»

«В.О.Сухомлинський – Просвітитель, Добротворець, Гуманіст»

25.09.2017 в 13:49 Новини сайту 717 0 liuda

«В.О.Сухомлинський – Просвітитель, Добротворець, Гуманіст»

Якщо люди самі не вміють літати, нехай научать літати своїх дітей.

Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І тоді вийде, що вони теж летять… Учити літати… Учити мріяти… Учити творити… Це призначення педагога!

Учителем від Бога, педагогом за покликанням був Василь Олександрович Сухомлинський. Це ім’я відоме у всьому світі, його твори перекладено багатьма мовами. Світову педагогічну скарбницю неможливо уявити без надбань українського генія освіти.

Вересень – це місяць народження і, на жаль, передчасної смерті відомого педагога – гуманіста В.О. Сухомлинського.

У вересневі дні, щорічно в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів №1 КЗ «Олександрівське НВО №1» проводиться тиждень, присвячений пам’яті відомого українського педагога, вченого. Розпочався тиждень пам’яті В.О.Сухомлинського загальношкільною лінійкою, яку відкрила директор КЗ «Олександрівське НВО №1» Людмила Іванівна Литвин. На урочисту лінійку завітали Голова Олександрівської районної держадміністрації Ольга Дмитрівна Борота, Голова районної Ради Григорій Кіндратович Гончаренко, завідуючий відділом освіти Олександрівської РДА Сергій Миколайович Тимко.

Привітавши присутніх, Ольга Дмитрівна вручила ключі від новенького шкільного автобуса, який допоможе вирішити багато транспортних проблем. Людмила Іванівна презентувала банер, присвячений В.О.Сухомлинському, який подарували школі учні та батьки 11 класу.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar