В гостях у поліцейських

В гостях у поліцейських

07.04.2016 в 10:31 Події 869 0 MarynaBaldovska

Нині наша країна рухається шляхом реформ. Відбулися вони і в житті правоохоронців. Корінні зміни торкнулись взаємовідносин суспільства і працівників поліції. Першочерговим стала не лише боротьба із злодіями та криміналітетом, а й виховання в свідомості українців дотримання букви закону. Робити перші кроки до розуміння правильного поводження в колективі слід розпочинати з молодшого шкільного віку.

З цією метою і були запрошені 6 квітня 2016 року учні 4 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 оперуповноваженою кримінальної поліції у справах дітей Леоновою Яніною Юріївною до районного відділення поліції МВС України.

Двері поліції гостинно відчинились перед допитливими школярами. Спочатку вони побували в черговій частині відділення. Тут їм розповіли про напружену роботу працівників. Адже від своєчасного прийняття дзвінка – виклику часто вирішується життя людини. Потім дітей провели до стрілецького тиру, де поліцейські відшліфовують вміння володіти табельною зброєю. Від цього залежить у багатьох випадках успіх проведених операцій по затриманню особливо небезпечних злочинців.

Детальніше про зброю, що використовують поліцейські, в актовому залі відділення розповів і продемонстрував капітан поліції Гуровський Юрій Володимирович. Він навіть дозволив учням потримать в руках справжній автомат та пістолет. В цей час хлопчаки відчули себе справжніми чоловіками. Поступово розмова від практичного застосування зброї перейшла до запитань школярів стосовно трудових буднів працівників поліції.

Учні дізнались про постійний неспокій правоохоронців (термінові виклики вдень і вночі, перебування в складних життєвих ситуаціях, де потрібно блискавично приймати правильні рішення, щоб запобігти тяжким злочинам). Юрій Володимирович та Яніна Юріївна наголосили також на відповідальності дітей за скоєні правопорушення. Зокрема підкреслив, що кримінальна відповідальність наступає з 14 років.

Школярі повинні усвідомити, що своїми протизаконними вчинками вони наносять як моральної, так і матеріальної шкоди своїм батькам. Тож перш ніж скоїти злочин, слід замислитись про його негативні наслідки для всіх. Діти зрозуміли, яка нелегка і почесна професія поліцейського. Вони щиро дякували працівникам райвідділу за змістовну і пізнавальну зустріч.

Крокуючи до школи, учні незримо відчували, що їхню безпеку і спокійне життя охороняють сильні і мужні люди – поліцейські. Школярі запам’ятали - в разі загрози телефонувати за номером 102, і правоохоронці прийдуть на допомогу.

Організували зустріч з поліцейськими соціальний педагог Олена Анатоліївна Лебідь та класний керівник Семеніченко Людмила Олександрівна.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar