УВАГА! Готуємось до PISA

УВАГА! Готуємось до PISA

24.03.2017 в 20:17 Новини сайту 655 0 MSerega

У 2017-2018 році Україна вперше долучиться до Програми міжнародного оцінювання учнів – PISA. За результатами незалежної вибірки до участі в 2017 році потрапив комунальний заклад «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №1».

PISA (The Programme for International Student Assessment) – це міжнародна програма оцінки якості системи освіти, суть якої полягає в опитуванні 15-річних учнів про отримані у школі знання та навички. Програма має на меті порівняти освітні системи близько 80 країн світу через вимірювання компетентностей учнів із читання, математики та природничих дисциплін.

Однак PISA не перевіряє рівня навчальних досягнень учнів, натомість оцінює наскільки учень зможе використовувати знання й уміння, отримані в школі, за можливих життєвих труднощів і викликів.

Тому у закладі розпочали підготовку до проведення тетстуванння PISA. Оскільки під час проведення міжнародного дослідження вивчається і роль учителя, тож адміністрацією закладу були проведені семінари-практикуми для вчителів української мови та літератури, а також для математиків, фізиків та вчителів природничого циклу щодо ознайомлення з основними нормативними документами, напрямками дослідження та шляхами розв’язання тестів.

В ході роботи педагоги виробили одне з головних завдань підготовки PISA – продемонструвати учням, як можна використовувати отримані знання для вирішення актуальних проблем.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar