Тут вічний не вогонь – тут пам'ять вічна

Тут вічний не вогонь – тут пам'ять вічна

08.05.2015 в 12:53 Новини сайту 533 0 Дахно_Л_О

Щорічно у травні ми святкуємо день легендарної перемоги над фашизмом в Другій світовій війні і День пам’яті загиблих воїнів. Молоде покоління повинно пам’ятати тих, хто здобув перемогу та звільнив Європу від нацизму.

На виконання указу президента України від 24 березня 2015 року № 169/2015 та наказу відділу освіти Олександрівської РДА №68 від 10.04.2015 року «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», наказу по школі «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та з метою патріотичного і морального виховання молоді, знайомства з історією Великої Вітчизняної війни, вшанування пам’яті подій війни та святкування 70-ї річниці Перемоги було проведено ряд заходів:

 • класними керівниками 1- 4 класів було проведено уроки мужності «Крізь полум’я війни», де учні молодших класів дізналися про трагічні події тої страшної війни, вшанували пам’ять загиблих воїнів-визволителів;
 • ,

  ,

  ,

 • урочиста лінійка – реквієм «Тут вічний не вогонь – тут пам'ять вічна», присвячена 70 річниці Перемоги над нацизмом для учнів 5 – 11 кл. Учні вшанували пам'ять героїв-визволителів хвилиною мовчання, прочитали вірші, поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.
 • ,

  ,

  ,

  ,

 • - члени волонтерського загону «Імпульс» на чолі з класними керівниками відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, привітали з Днем Перемоги, подарували квіти та вручили власноруч зроблені листівки.

,

,

,

,

,

,

День Великої Перемоги - символ безсмертного подвигу воїнів і трудівників тилу - відзначають мільйони наших співгромадян, згадуючи події Великої Вітчизняної війни та віддаючи данину пам'яті й поваги кожному ветерану. В цей день, ми вшановуємо і згадуємо тих, завдяки кому ми можемо працювати, радіти життю і виховувати наших дітей. В цей день шлемо найпалкіші вітання усім, хто у кривавих боях чи працею в тилу наближав довгоочікувану мить Перемоги, хто береже світлу пам’ять про загиблих і піклується про живих. Бажаємо усім мирного неба над головою, міцного здоров’я, достатку, довгих років щасливого життя, впевненості у завтрашньому дні та світлих надій на майбутнє!

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar