Тиждень знань правил пожежної безпеки

Тиждень знань правил пожежної безпеки

19.11.2015 в 11:01 Новини сайту 2101 0 MarynaBaldovska

З метою формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про професію пожежного, причин виникнення пожежі в побуті та її наслідків з 9 по 13 листопада 2015 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 був проведений тиждень знань правил пожежної безпеки на тему: «Вогонь – наш друг, та не завжди, чекати можна і біди!».

В рамках тижня для учнів 1-11 класів було проведено цілий ряд цікавих та пізнавальних заходів. Учні 1 та 3 класів стали учасниками пізнавального заняття «Знай правила пожежної безпеки». Разом із педагогом-організатором Носенко Н.К. молодші школярі розгадували загадки, вивчали прислів’я та приказки на протипожежну тематику, за допомогою малюнків пригадували та вивчали правила пожежної безпеки.

Учні 6-Б підчас проведення тренінгового заняття «Умови виникнення пожежі» провели експеримент та дізналися, які умови необхідні для горіння, під час виконання вправи «Що? Де? Коли?» дізналися, що необхідно для горіння , де відбуваються пожежі, коли та за яких причин. Також школярі під час проведення заходу змогли зробити висновок, що краще дотримуватись правил пожежної безпеки, ніж боротися з пожежами.

Також учні 6-Б класу ( класний керівник Майданник О.П.) взяли участь у проведенні рольових ігор, де перевірили свої знання правил з пожежної безпеки та удосконалювали практичні уміння поводження під час пожежі. Учні 6-А класу ( класний керівник Бондаренко О.В.) стали учасниками тренінгового заняття «Як поводитись під час пожежі?» познайомилися із легендою «Хто приніс вогонь людям?», об’єдналися у групи та вирішували завдання: складали пам’ятки «Причини виникнення пожежі» та «Правила поведінки під час пожежі», схему «Що потрібно для утворення вогню?», розв’язували пожежну вікторину, аналізували життєві ситуації.

Впродовж тижня також було проведено такі заходи:
- Година спілкування «Сірничок малий, а біда велика» ( 1 клас, класний керівник Ковтун Т.В.);
- Година спілкування «Рятівник – професія мужніх людей» (2 клас, класний керівник Тимко А.А.);
- Година спілкування «Небезпека від вогню в побуті» (3 клас, класний керівник Козир К.П.);
- Година спілкування «Будьте завжди обережні з вогнем» ( 4 клас, класний керівник Семеніченко Л.О.);
- Година спілкування (постановка казки) «Вогонь – друг чи вогонь-ворог?» (5 клас, класний керівник Андрущенко В.І.);
- Круглий стіл «Вогонь – суддя безпечності людей» ( 7 клас, класний керівник Коник Н.М.);
- Година спілкування «Вогонь – найстрашніша стихія» ( 8 клас, класний керівник Калініченко В.О.);
- Вікторина «Будьте обережні з вогнем!» (9 клас, класний керівник Бойко Н.І.);
- Година спілкування «Що робити, якщо виникла пожежа?» (10 клас, класний керівник Рябко Н.М.);
- Година спілкування «Пожежонебезпечні властивості речовин» ( 11 клас, класний керівник Максименко С.В.)

Учень 5 класу Голуб Денис підготував відеопрезентацію «Правила пожежної безпеки», зі змістом якої познайомив своїх однокласників. Під час проведення тижня учні виготовляли буклети, пам’ятки, малюнки, плакати на тематику тижня, переглядали відеофільми.Учні 5 та 6-А класів виготовили колективні творчі роботи - об’ємні аплікації-макети на протипожежну тематику.

Учениця 7 класу Дорошенко Анастасія написала вірш «Діти, будьте обережні, знайте правила пожежні!»На загальношкільній лінійці для початкових класів учні 4 класу продемонстрували інсценівку за книгою Т.Коломієць «Козенята і вогонь».

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar