Тарас Шевченко - наш. Він для усіх століть...

Тарас Шевченко - наш. Він для усіх століть...

11.03.2020 в 10:41 Новини сайту 87 0 liuda

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково : щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

Під думи народні налаштовував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум'яному слові все те, що таїлося в глибині душі народу. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

Вже стало доброю традицією в нашій школі вшановувати пам'ять Великого Кобзаря. Тож і цього року з нагоди 206 річниці від дня народження славного пророка української нації було проведено загальношкільне літературно-мистецьке свято "Тарас Шевченко - наш. Він для усіх століть..." Прозвучали вірші поета, пісні, що покладені на слова Тараса Григоровича.

Здрбувачі освіти мандрували стежками, де проходило дитинство малого Тараса, переглянули відеофільм про садибу-музей Шевченка в Моринцях, згадали буремні роки заслання, вшанували пам'ять сина українського народу.

Линуть над світом вірші та пісні, написані Шевченком. А його величний образ постає у нових ліричних творах поетів. Звисока споглядає Тарас на свою Україну. Бо безсмертна слава народного поета – патріота.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar