Свято випускника

Свято випускника

25.06.2019 в 19:53 Новини сайту 1397 0 alexinfo82

Сьгодні, 25 червня 2019 року, відбувся урочистий вечір, присвячений врученню свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 КЗ "Олександрівське НВО №1". На святі випускників вітали начальник відділу освіти Олександрівської районної державної адміністрації Тимко С.М. та директор Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості Скрипник Ж.В.

Цей день став знаменним для випускника нашого навчального закладу Петренка Дмитра Анатолійовича, який був нагороджений срібною медаллю "За досягнення у навчанні".

Також свій перший державний документ про освіту та грамоти "За особливі досягнення у вивченні предметів", за активну участь у спортивному житті школи та у виховній роботі отримав кожен старанний учень школи.

До святкових вітань приєдналися батьки випускників, класний керівник, вихованці РЦДЮТ та запрошені гості, які побажали, щоб у кожного випускника велика дорога починалася з першого вдалого та щасливого кроку.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar