Свято останнього дзвінка

Свято останнього дзвінка

01.06.2016 в 09:20 Події 816 0 MarynaBaldovska

31 травня 2016 року в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів № 1 пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2015-2016 навчального року. Цього року востаннє він пролунав для вісімнадцяти одинадцятикласників та сімнадцяти дев'ятикласників. Зі святом вчителів, школярів, батьків вітали директор школи - Василь Григорович Бойко, голова районної ради - Григорій Кіндратович Гончаренко, керуюча Олександрівським відділенням "Приватбанку" - Наталія Сергіївна Жаворонкова, інженер Олександрівського лісового господарства - Леонід Олександрович Мироненко.

Особливі вітання та побажання - випускникам, для яких відкрився цілий світ сповнений мріями, пригодами, перемогами, новими друзями, красою і новими звершеннями - бути гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни. Завжди пам'ятати своїх вчителів і школу та гідно пронести звання випускник Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1. А всім вчителям, школярам Григорій Кіндратович бажав незабутнього літнього відпочинку, набратися сил перед початком нового етапу навчання, міцного здоров`я, успіхів, багато дивовижних пригод, вражаючих подорожей, справжніх друзів, сонця і радості!

Леонід Олександрович Мироненко вручив подарунки за підсумками конкурсу "Майбутнє лісу - в твоїї руках" учениці 4 класу Тищенко Вікторії та учневі 6-Б класу Савеленку Владиславу. Приймак Святослав отримав нагороду за зайняте ІІІ місце з англійської мови у обласній олімпіаді. На святковій лінійці Бойко Ії та Бондаренко Катерині вручено срібні медалі, а Баглюка Євгенія та Шурту Діану 42 учні нагороджено Похвальними грамотами. 42 учні нашої школи отримали похвальні листи за високі досягнення у навчанні. Малиновий дзвінок покликав одинадцятикласників на останній урок.

Щиро вітаємо одинадцятикласників з завершенням навчального року! Успіхів вам у здачі ЗНО та вступі до вищого навчального закладу.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar