Свято 8 Березня

Свято 8 Березня

09.03.2016 в 12:06 Події 880 0 MarynaBaldovska

Хоч на дворі ще холодно, але прислухайтеся до себе, і ви відчуєте, як бринить у вашому серці маленький дзвіночок. То дзвіночок надії, яка повертається до нас із весною. Коли настає тепло і на вулицях з’являються весняні квіти, ми відзначаємо свято 8 Березня. У цей день людство вшановує жінку: жінку – матір, жінку – кохану, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі.

Перші поняття про щастя, добро і ласку нерозривно пов’язані у нас з образом найдорожчої людини – матері. Мамина колискова звучить для нас найніжнішою музикою. Ми звеличуємо святу і безкорисливу материнську любов, материнські руки.

У переддень свята всього жіноцтва, учні Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 привітали своїх педагогів – жінок з цим весняним днем, підготували святкові концерти та привітання своїх найрідніших матусь, подарували їм власноруч виготовлені подарунки та листівки.

Учні 11 класу підготували святковий концерт та привітали вчителів теплими словами, веселими гуморесками та сценками, а учні 8 класу Сімуков Євгеній та Литвиненко Дарина подарували своїм наставникам чудові пісні у своєму виконанні.

Ми вклоняємося матері людського роду, ім’я якій – жінка. Миру і щастя дому твоєму, сім’ї твоїй, роду твоєму. Миру і щастя землі, по якій ідеш ти, Жінко!...

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar