Скажемо

Скажемо "Ні" шкідливим звичкам

05.11.2014 в 15:26 Новини сайту 1506 0 l_sobchenko

З 03.11 по 07.11 2014 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проходить тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою на тему "Тенета небезпеки", де учні дізналися про шкідливий вплив алкоголю, тютюну, наркотиків на організм підлітків, ознайомилися з планом роботи на тиждень. Директор школи Бойко В.Г. вручив спортсменам школи баскетбольні та волейбольні м'ячі, які подарував Марієнко Р.П. 

Члени шкільного парламенту разом із соціальним педагогом Лебідь А.А. та педагогом-організатором Носенко Н.К. провели анкетування для учнів 8-11 класів "Проблема шкідливих звичок". Мета анкетування - вивчення рівня знань учнів з питань формування здорового способу життя. 

Учні початкових класів стали учасниками заняття "Я і моє здоров'я". Молодші школярі дізналися які є шкідливі звички, які корисні, виконуючи цікаві вправи, закріпили знання про здоровий спосіб життя, побудували "Храм здоров'я", створили "Сонце здоров'я". 

Члени шкільного парламенту дітей виготовили шкільну газету на тему "Скажемо "Ні" алкоголю, тютюну, наркотикам", через яку донесли одноліткам міфи та факти про алкоголь, розповіли про тютюнову статистику в Україні. 

Учні 9-Б класу взяли участь у тренінговому занятті "Шкідливий вплив алкогольних та слабоалкогольних напоїв на організм підлітка". Дев'ятикласники із зацікавленням виконали вправи, розглянули та проаналізували життєві ситуації на прикладі яких зробили висновки, що слабоалкогольні та алкогольні напої негативно впливають на організм підлітків та їх вживання  призводить до тяжких наслідків.

У середу 5.11 волонтери-члени шкільного парламенту дітей провели рекламно-просвітницьку кампанію "Ми - за життя без тютюну, алкоголю, наркотиків!"

Школярі почули цікаві факти про нікотин, алкоголь та наслідки їх вживання. Всі присутні мали можливість взяти участь у створенні творчого колажу "Сонце здоров'я", де учасники написали свої думки про те, що шкодить здоров'ю та що треба робити, щоб його зміцнити  та бути здоровим. Учні підтримали думку: "Для того, щоб бути здоровим, досягти поставленої мети, треба вести здоровий спосіб життя, старанно навчатися і наполегливо працювати"

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar