Скажемо насильству

Скажемо насильству "Ні!"

17.12.2014 в 14:18 Новини сайту 1293 0 l_sobchenko

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить насильство щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Але прояви насильства порушують права людини.

І коли насильство чиниться поруч з нами чи у нас у домі, школі, на вулиці, ми можемо зупинити його.

Тому з метою профілактики та попередження насильства, жорстокої поведінки в учнівському середовищі в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 була проведена рекламно-просвітницька кампанія "16 днів проти гендерного насильства", в рамках якої було проведено цілий ряд заходів.

З учнями 8-11 класів з метою виявлення дітей, які піддавалися насильству або жорстокому проводженню з боку батьків або інших осіб або які самі коли-небудь чинили насилля, проводилося анкетування "проблема насильства".

На тренінговому занятті "геть насильство над дітьми" учні 9-Б класу разом з педагогом-організатором Носенко Н.К. дізналися, які види насильства існують, як себе поводити, щоб уникнути насильства. Кожен учасник заняття розумів, що будь-яке насильство над людиною - це порушення її прав, свобод, яке несе покарання.

Учні 9-11 класів разом із соціальним педагогом Лебідь А.А. та психологом Чернявською Т.П. стали учасниками круглого столу "Попередження насильства та жорстокої поведінки".

Під час проведення заняття, учасники об'єдналися в групи та виконали цікаві завдання, де пригадали чому трапляється насильство, які існуютьйого види, виготовили пам'ятку "Як уникнути насильства".

На засіданні круглого столу були присутні пердставник кримінальної міліції у справах дітей Гуровський Ю.В., представник соціальної служби у справах дітей Грецька О.В. та представник районного відділу освіти Левченко Л.В.

Члени дитячої організації "Планета мрій" на засіданні круглого столу з елементами тренінгу "Скажемо насильству "Стоп!" висловили свої думки чому не можна чинити насильство, бо кожний прояв насильства - це порушення прав людини.

Всі учасники круглого столу виготовили долоньки, на яких написали, що вони будуть робити, як будуть ставитися до людей, щоб не чинити насильство та попередити його серед однолітків.

Автор матеріала
Поділитись в соціальних мережах
Прикріплення
Відсутні
Додаткові функції
Друкувати
Надіслати другові
Коментарі
avatar